Apie mane

Sveiki,

Džiaugiuosi, kad apsilankėte mano internetiniame puslapyje – psichologas AlytujeKadangi esate čia, greičiausiai turite tam tikrų sunkumų savo gyvenime, todėl tikiuosi, kad galėsiu būti Jums naudinga. Toliau papasakosiu apie save.

Esu Gintarė Babarskienė,medicinos psichologė. Mano profesinis kelias dar nėra labai ilgas, tačiau pakankamai spalvingas. Trumpai papasakosiu, kaip man sekasi juo eiti.

Nuolatines psichologijos bakalauro studijas baigiau Mykolo Romerio universitete. Kadangi bakalauras be magistro psichologijos profesijoje neužtikrino pakankamų kompetencijų darbui šioje srityje, o norėjau tapti tikra šios srities specialiste, nusprendžiau stoti į, mano manymu, plačiausiai pritaikomą ir man asmeniškai artimiausią psichologijos atšaką – medicinos (sveikatos) psichologiją. Magistro programą pabaigiau Vytauto Didžiojo universitete, trijų mėnesių praktiką atlikau  VšĮ Alytaus poliklinikos Psichikos sveikatos dienos centre.  Besimokydama antrame kurse dirbau psichologe VšĮ Pietų regiono veiklos grupės organizuojamame projekte “Šeimos vertybių puoselėjimas Alytaus mieste”. Vėliau įsidarbinau Alytaus pataisos namuose Psichologinės tarnybos specialiste, kur dirbau daugiau nei metus laiko. Patirtis tokioje įstaigoje man buvo neįkainojama – išmokau elgtis ir racionaliai reaguoti pačiose įvairiausiose (o jų buvo tikrai labai nekasdieniškų) situacijose, bendrauti su labai skirtingais žmonėmis. Bedirbant šiame darbe pasitaikė galimybė pakeisti darbovietę ir dirbti konkrečiai pagal mano turimą specializaciją. Apsvarsčiusi visus „už“ ir „prieš“, priėmiau sprendimą ir šiuo metu jau daugiau nei metus esu Alytaus poliklinikos Psichikos sveikatos centro medicinos psichologė.

Savanorystė

Dar tebesimokant magistre pradėjau savanoriauti Tėviškės namuose. Kadangi „legaliai“ dirbti su pacientais nebaigusi visų reikalingų mokslų negalėjau, daugiausiai padėdavau įvairių renginių organizavime, idėjų generavime, dalyvaudavau konferencijose onkologine tematika. Kuriam laikui buvau kiek atitrūkusi nuo šios organizacijos reikalų, tačiau netrukus vėl atnaujinau ryšius su Tėviškės namais, ir man buvo pasiūlyta bendradarbiauti jau kaip specialistei. Taigi nuo 2016m. vasaros esu šios organizacijos psichologė. Ten daugiausiai konsultuoju onkologinėmis ligomis sergančius asmenis individualiai, kartais vedu paskaitėles apie psichikos sveikatos svarbą sergančiųjų gijimui, padedu organizacijos personalui sudėtingose situacijose. Manau, kad šioje srityje pasiliksiu ilgam, kadangi matau šį mano atliekamą darbą esantį tikrai prasmingą ir reikalingą.

Privati psichologo praktika Alytuje

Nuo 2016m. vasaros užsiimu ir privačia psichologo praktika Alytuje, kur konsultuoju žmones, susiduriančius su gyvenimo sunkumais. Nuolat keliu savo kvalifikaciją, domiuosi savo srities naujovėmis, konsultuojuosi pas sertifikuotus psichologus supervizorius. Dirbant laikausi griežtos darbo etikos, garantuoju konfidencialumą, klientas gali išlikti anonimiškas.

Sėkmingas mūsų bendradarbiavimas gali padėti Jums patirti gyvenimo džiaugsmą iš naujo!

 

Psichologas Alytuje: KONTAKTAI